Logo

Welkom bij Club Auto Edizione!

Je kunt hier inloggen of je aanmelden voor Club Auto Edizione. Deel hier op een interactieve manier je passie met anderen op de grootste Italiaanse automotive website van de Benelux.


Registreren

Registreren bij Club Auto Edizione is eenvoudig. Klik op registreren en vul de velden op de registratiepagina in. Na deze registratie voltooid te hebben ontvang je direct een gratis account.

Wachtwoord vergeten?

Er wordt een nieuw wachtwoord gemaild.

Inloggen leden

Home » Fiat

Scoop: De echte Panda is terug!

14 januari 2010 0:41 2 reacties

Panda Scoop: De echte Panda is terug!

Vanuit Brazilië zien we een zeer interessante scoopfoto overwaaien.

Na talloze zwaar ingepakte doosjes op wielen van de zogenaamde Uno lowcost en nul van de toekomstige Panda die er binnen een jaar ongeveer al zal zijn, kunnen we ook stilaan steeds meer een eenduidige conclusie trekken. De ‘Uno lowcost’ zal naar verwachting een wereldauto worden die in Brazilië en Servië in productie zal gaan en een goedkope kalere versie zal zijn van de nieuwe Panda. De auto’s zullen dus sterk op elkaar lijken. De Panda is dan bestemd voor de markten waar de lowcost geen dominante rol zal spelen en zal rijker uitgerust zijn. Pomigliano zal dus vooral de west Europese markt van de nieuwe Panda voorzien.

Maar nu die foto. Als eerste zie je de typische luchtgaten die je direct terug doen denken aan die handige oer Panda waarmee ‘je iedereen uit kon lachen’. Het is mooi om te zien dat Fiat een knap autootje van toen weer met een eenvoudig doch smakelijk front nieuw leven in kan blazen. Het hoekige karakter die ook de huidige Panda heeft, blijft natuurlijk behouden. Dit kon nog wel eens opnieuw een kaskraker van Fiat worden in het lage segment. Eentje die mondiaal voor de hoge verkoopaantallen kan zorgen.

Hopelijk zien we gauw meer!

Zie ook:

    Huidige Fiat Panda gaat verder als Panda ‘Classic’
    Nieuwe Fiat Panda geeft zich al iets meer bloot
    Scoop Fiat Palio 2011: Het interieur van de nieuwe lowcost
To view this page in English click here.

RSS  

Tags:, ,

2 Reacties »

  • tommaso schrijft:

    In Brazilie is Fiat marktleider en worden nog steeds nieuwe Uno’s verkocht. Ook de Palio is daar in vele varianten leverbaar.

    Nu de economie het in Brazilie goed gedaan heeft de afgelopen jaren is het inderdaad tijd om weer eens nieuwere modellen op de markt te brengen.

  • Avatar of Lancia4Ever
    Lancia4Ever schrijft:

    Men zegt trouwens dat de Panda meer ronde koplampen zal krijgen en dus daarmee meer aan zal sluiten op de 500.

Geef een reactie!

Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Klik hier om je te registreren bij CLUB Auto Edizione.