Logo

Welkom bij Club Auto Edizione!

Je kunt hier inloggen of je aanmelden voor Club Auto Edizione. Deel hier op een interactieve manier je passie met anderen op de grootste Italiaanse automotive website van de Benelux.


Registreren

Registreren bij Club Auto Edizione is eenvoudig. Klik op registreren en vul de velden op de registratiepagina in. Na deze registratie voltooid te hebben ontvang je direct een gratis account.

Wachtwoord vergeten?

Er wordt een nieuw wachtwoord gemaild.

Inloggen leden

Home » Ferrari

Soepel doorschakelen met de California

15 maart 2010 10:07 Geen reacties

California manual Soepel doorschakelen met de California

De half automatische 7 versnellings DTC bak van Ferrari is de snelste in z’n soort waarmee je in minder dan vier seconden naar de 100 kan knallen met behulp van wat flippers aan het stuur.

Maar Ferrari heeft niet alleen oog voor mensen die van het snelste en nieuwste houden op dat gebied. Dankzij een uitgelekt persbericht, waarvan je in onze gallery een afbeelding ziet, weten we nu dat binnen afzienbare tijd de 6versnellings handbak van de California te bestellen is voor mensen die van het ‘echte’ rijden houden. De nieuwe handgeschakelde versie zal op alle Europese markten verkrijgbaar zijn. 

De topsnelheid van de klassieke handgeschakelde versie zal hetzelfde zijn. Qua lancering naar de 100 zal de bestuurder met lederen handschoenen wel een paar honderdste seconden in moeten leveren. Verder staat de handgeschakelde variant voor een uitermate vlotte en plezierige schakelrit. Dat is weliswaar een iets minder zuinige rit. De handgeschakelde drinkt 14,9 liter (Co2; 347 g/km) per 100 kilometer terwijl de auto met de dubbele koppeling 13,2 (Co2; 320 g/km) per elke 100 doet verdampen. Maar goed, je neemt op een vakantie naar Monte Carlo natuurlijk ook je eigen toiletpapier niet mee dus waar hebben we het over. De gewichtsverdeling van de handbak met een sperdifferentieel volgens Transaxle layout is 47:53.

Op de sheet kun je in het Engels ook meer tekst en uitleg vinden bij het systeem.

Zie ook:

    Update voor Ferrari California in 2012
    Het verschil tussen een handgeschakelde MiTo een eentje met TCT
    AutoEdizione Esclusivo: 8C Competizione vs California
To view this page in English click here.

RSS  

Tags:, , , , , ,

Geef een reactie!

Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Klik hier om je te registreren bij CLUB Auto Edizione.