Logo

Welkom bij Club Auto Edizione!

Je kunt hier inloggen of je aanmelden voor Club Auto Edizione. Deel hier op een interactieve manier je passie met anderen op de grootste Italiaanse automotive website van de Benelux.


Registreren

Registreren bij Club Auto Edizione is eenvoudig. Klik op registreren en vul de velden op de registratiepagina in. Na deze registratie voltooid te hebben ontvang je direct een gratis account.

Wachtwoord vergeten?

Er wordt een nieuw wachtwoord gemaild.

Inloggen leden

Home » Fiat

Fiat komt met 135 pk sterke Punto ‘Born this way’

1 december 2011 14:26 4 reacties

punto born this way 2012 Fiat komt met 135 pk sterke Punto Born this way

Voor de jongste autokopers presenteert Fiat vandaag op de Motor Show van Bologna de aantrekkelijke Punto 2012 ‘Born This Way’. Een extra sportieve editie van de nieuwste generatie Punto, vol prachtige details en vooral een heerlijke 135 pk sterke 1.4 MultiAir motor met een max. koppel van 206 Nm bij 1750 toeren, een topsnelheid van 205 km per uur en een CO² uitstoot van slechts 129 g/km. De unieke opaal gele kleur verleidt zelfs mensen die niets met gele auto’s hebben. De speciale lak heet dan ook ‘To touch’.

punto born this way interieur Fiat komt met 135 pk sterke Punto Born this way

De 17 inch zwarte spaakvelgen met gele remblokken op de schijven erachter maken het helemaal af, evenals de zwarte pianolak op het dak, zijspiegels en B-stijl. Op dat laatste zit een leuk design zoals we dat al eens bij Lancia hebben gezien. Al dit Italiaanse design gaat vrolijk verder in het interieur van deze Punto, waar je zeer comfortabele lederen sportstoelen zult aantreffen. Het mooie zachte ‘Inkleather’ leer heeft een typografisch design waarin je de titel van deze auto terugvindt, evenals op het dashboard. De mooiste Punto ooit misschien wel en een welkome editie dus voor wie zich nog niet helemaal in de MiTo en/of de PuntoEvo kon vinden (..en voor alle Lady Gaga fans).

Punto Bologna Fiat komt met 135 pk sterke Punto Born this way

Uiteraard is behalve de looks ook de uitrusting heel rijk met bijvoorbeeld automatische dualzone climate control, Radio CD Mp3 speler, Blue&Me, Cruise control, ESP, Hill Holder en 7 airbags. Fiat noemt het officieel een ‘Show Car’, dus waarschijnlijk hangt de introductie een beetje af van de reacties in het orderboekje van Lingotto tijdens de Italiaanse autoshow.

Zie ook:

    Nieuwe Fiat Punto 2012 gaat ook naar Brazilië
    Nieuwe Fiat Punto komt in 2013 ook weer uit Melfi
    Vernieuwde Fiat Punto nu ook met TwinAir
To view this page in English click here.

RSS  

Tags:, , ,

4 Reacties »

  • Avatar of italned
    italned schrijft:

    Mooi!

  • Avatar of fiorino97
    fiorino97 schrijft:

    Leg eens uit : lady Gaga

  • Avatar of Lancia4Ever
    Lancia4Ever schrijft:

    schijnt een nummer van haar..hem..het.. te zijn. :-| Gaga is nogal populair in Italië.

  • Avatar of maurice
    maurice schrijft:

    prachtig beestje,laat maar komen

Geef een reactie!

Je moet ingelogd zijn om te kunnen reageren. Klik hier om je te registreren bij CLUB Auto Edizione.